Vítejte na stránkách starší přípravky "B"

   1.HFK Olomouc-U10 ročník 2008 

      

 

TURNAJ-Nové sady 

Neděle 27.8.se zúčastníme menšího turnaje 

na Nových sadech. (cca od 9:00-13:00) 

Další info a nominace na pátečním tréninku. 

----------------------------------------------------------

 

Pondělí 28.8. v 17:40 hod.se bude konat důležitá schůze. 

Prosím rodiče o účast na schůzi.

------------------------------------------------------------

3.9. neděle v 10:30 hod.- zápas Krajského přeboru 

SK Prostějov-1.HFK 

Sraz 9:45 hod. na hřišti v Prostějově (Olympijská ulice) 

Nominace:

-----------------------------------------------------------------

 

1.HFK Olomouc:Holický bazárek: 

Odkaz na bazárek: ZDE (so)

----------------------------------------------------------------

Trénink: pondělí,úterý a pátek od 16:30 do 18:00 hod. na hřišti v Holici.

Nejbližší akce

Trénink

Trénink - 25.08.2017 16:30 - 18:00

Hřiště Holice

Trénink U10

MISTŘI

publikováno 14.06.2017

PŘÍPRAVKA U9 (roč 2008)VYHRÁVÁ OKRESNÍ PŘEBOR OLOMOUC.
Kluci a jedna dívka odehráli fantastickou sezonu,kdy končí na 1. místě z 27 mužtev okresního přeboru(roč.2008). 
Touto cestou by třenéři chtěli mužtvu poděkovat za příkladnou prezentaci klubu.Všichni udělali v této sezoně velký fotbalový posun a doufáme že do budoucna budou pokračovat i nadále ve stejných kolejích. 
Příští sezónu budeme bojovat v kraji a doufáme že kluci a Hanča budou na sobě makat i nadále.
Poděkování patří i rodičům kteří nás po celou dobu podporovali.  

Trenéři Šuba T.a Zatloukal V. 

 

Konečné pořadí okr. přeboru mladších benjamínků r. 2008 v SR 2016/17
 
1.   1. HFK Olomouc
2.   SK Šumvald
3.   FK Medlov
4.   Slovan Černovír „A“
5.   FK Nové Sady „A“
6.   FK Slavonín
7.   FK Nemilany
8.   Sigma Olomouc
9.   FC Hněvotín
10.   SK Slatinice
11.   Slovan Černovír „B“
12.   Sokol Troubelice
13.   Sokol Vilémov
14.   1.OMK Šternberk
15.   FK Šternberk
16.   FK Autodemont Horka
17.   Sokol Doloplazy
18.   SK Chválkovice
19.   FK Hlubočky​
20.   SK Bělkovice-Lašťany
21.   Sokol Bohuňovice
22.   Sokol Příkazy
23.   FK Velká Bystřice
24.   Tatran Litovel
25.   Sokol Drahanovice
26.   FK Nové Sady „B“
27.   Sigma Lutín

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 08 / 2017 »
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617 181920
21 222324 2526 27
28 293031   
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery