Vítejte na stránkách starší přípravky-A

   1.HFK Olomouc-U11 ročník 2008 

    

Ve středu 19.12. se uskuteční závěrečná bowling Šantovka. 

Máme rezervované 4 dráhy od 17:00-18:00. 

__________________________________ 

Na pondělní trénink kdo má tak si vezme florbalku+míčky.

Kdo má dvě a více florbalek,tak prosím vemte sebou.  

___________________________________ 

Tréninkový plán  (10.12.- 16.12.)

Pondělí: TJ hala ZŠ Holice 17:00-18:00.

Úterý: TJ- UMT Holice 16:30-18:00.

Středa: volno

Čtvrtek: volno

Pátek: TJ- hala Kožušany 17:30-19:00.

Sobota: TU- hala Velká Bystřice 7:30-12:30.(dva týmy)

Neděle: volno 

__________________________________

Přihlášené turnaje a plánované akce  (sezóna 2018/2019) 

15.12. Turnaj Velká Bystřice (dva týmy) 

12.1. Turnaj Velká Bystřice (dva týmy)  

20.1. Triangl 9:00-11:00. UMT Holice

2.-3.2.Turnaj Velká Bystřice  

10.2. Triangl  11:30-13:30. UMT Holice

16.2. Turnaj 1.SK Prostějov (Němčice nad Hanou) 

23.2. Triangl  8:00-10:00. UMT Holice

24.2. Turnaj Velká Bystřice (dva týmy)  

2.3.  Triangl 9:30-11:30. UMT Holice 

9.3.  Triangl UMT Hranice (čas bude upřesněn) 

17.3. Přátelské utkání  9:30-11:30. UMT Holice 

23.3. Přátelské utkání  10:00-12:00. UMT Holice 

30.3. Přátelské utkání  10:00-12:00. UMT Holice

11.-12.5. Finále Ondrášovka cup 

7.-8.6. Turnaj Přerov 

____________________________________  

Krajský přebor starší přípravky roč. 2008, sezóna 2018/2019

 

Rozpis zápasů podzimní sezóna - 2018/2019

1. kolo 1. SK Prostějov (neděle 26.8. - 14:30, hřiště 1. HFK Olomouc)(Y)

2. kolo SK Hranice (neděle 2.9. - 11:30, hřiště SK Hranice)(Y)

3. kolo 1. FC Viktorie Přerov (neděle 9.9. - 14:30, hřiště 1. HFK Olomouc)(Y)

4. kolo SK Sigma Olomouc (středa 12.9. - 17:00, hřiště Řepčín)(Y)

5. kolo FK Šumperk (sobota 15.9. - 10:30, hřiště FK Šumperk)(Y)

6. kolo SK Sigma Olomouc (středa 26.9. - 16:00, hřiště 1. HFK olomouc)(Y)

7. kolo 1. SK Prostějov (sobota 29.9. - 10:30, hřiště 1. SK Prostějov)(Y)

8. kolo SK Hranice (neděle 7.10. - 14:30, hřiště 1. HFK Olomouc)(Y)

9. kolo 1. FC Viktorie Přerov (sobota 13.10. - 10:30, hřiště 1. FC Přerov) (Y)

10. kolo FK Šumperk (neděle 21.10. - 14:30, hřiště 1. HFK Olomouc)(Y)

 

Rozpis zápasů jarní sezóna - 2018/2019

11. kolo SK Sigma Olomouc (sobota 13.4. - 10:30, hřiště H2 Andrův stadion)

12. kolo 1. SK Prostějov (neděle 21.4. - 10:30, hřiště 1. HFK Olomouc)

13. kolo SK Hranice (neděle 28.4. - 10:30, hřiště SK Hranice)

14. kolo 1. FC Viktorie Přerov (neděle 5.5. - 10:30, hřiště 1. HFK Olomouc)

15. kolo FK Šumperk (neděle 12.5. - 10:30, hřiště FK Šumperk)

16. kolo SK Sigma Olomouc (nedělě 19.5. - 10:30, hřiště 1. HFK Olomouc)

17. kolo 1. SK Prostějov (neděle 26.5. - 10:30, hřiště 1. SK Prostějov)

18. kolo SK Hranice (neděle 2.6. - 10:30, hřiště 1. HFK Olomouc)

19. kolo 1. FC Viktorie Přerov (neděle 9.6. - 10:30, hřiště 1. FC Přerov)

20. kolo FK Šumperk (neděle 16.6. - 10:30, hřiště 1. HFK Olomouc)   

_________________________________________________________ 

Trénink- pondělí,úterý a pátek. 16:30-18:00 na hřišti v Holici. 

____________________________________________________ 

TJ - tréninková jednotka 

KP - krajský přebor 

TU - turnaj 

PU - přátelské utkání 

____________________________________________________

 

Nejbližší akce

Trénink

Trénink - 10.12.2018 17:00 - 18:00

hala ZŠ Holice

17.10. Kvalifikace Ondrášovka cup Prostějov

publikováno 18.10.2018

 

U11 SE PROBOJOVALA DO FINÁLE ONDRÁŠOVKY CUP. 

 

Kluci z U11 ve středu v Prostějově sehráli kvalifikaci o postup do finále a zaslouženě postoupili. 

Kluky musím pochválit za předvedenou hru.Druhým rokem se nám opět podařilo postoupit do finálové části a pro kluky a Hanču je to výsledek toho jak dobře na sobě pracují. 

 

17.10.-Kvalifikace Ondrášovka cup v Prostějově.  

(5+1—20.minut)

 

1.HFK - 1.SK Prostějov      3:0 

1.HFK - FK Šumperk         8:2  

1.HFK - SK Uničov            3:2 

1.HFK - SK Sigma Olomouc   3:4 

1.HFK - SK Hanácká Slavia Kroměříž   2:2 

1.HFK - 1.FC Viktorie Přerov  12:1 

1.HFK - Fotbalový club Zlín    1:4 

 

Pořadí: 

1. SK Sigma Olomouc 

2. Fotbalový club Zlín 

3. 1.HFK Olomouc 

4. SK Uničov 

5. SK Hanácka Slavia Kroměříž 

6. 1.SK Prostějov 

7.  FK Šumperk 

8. 1.FC Viktorie Přerov 

 

 

Postupující týmy z kvalifikací v kategorii U11:

Skupina „A“ - Viktoria Plzeň - fotbal, z.s. | FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou z.s. 

Skupina „B“ - FC Vítkovice 1919, z.s. | ŠSK Bílovec, z.s. | Fotbal Třinec z.s. 

Skupina „C“ - SK Olomouc Sigma MŽ, z.s. | FC Zlín, z.s. | 1.HFK Olomouc spolek

Skupina „D“ - FC Zbrojovka Brno, z.s. | FC Slovácko z.s. | MFK Modřice o.s.

Skupina „E“ - CU Bohemians Praha z.s. | SK Slavia Praha - fotbal mládež | FK Dukla Praha 

Skupina „F“ - RMSK „Cidlina“ Nový Bydžov, z.s. | FK Mladá Boleslav | FC Tempo Praha, z.s.                   

Skupina „G“ - FK Čáslav, z.s. | AC Sparta Praha fotbal, a.s. | FK Pardubice, z.s. 

Skupina „H“ - SK Kladno, z.s. | FC Slovan Liberec - mládež, o.s. | FK Teplice - fotbal, spolek

Vítěz minulého ročníku Ondrášovka Cupu: FC Hradec Králové - mládež, z.s.  

Trenéři:Šuba T.,Topolčan J.,Zavadil M. 

Kalendář akcí

« 12 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
     12
3456 7 8 9
10 111213 14 1516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz